O ETERINIS

Kim jesteśmy i co to robimy

Jesteśmy małą polską firmą i niedawno rozpoczęliśmy działalność, jednak od samego początku chcemy oferować olejki eteryczne i inne produkty wysokiej jakości. W miarę możliwości chcemy poszerzać ofertę o kolejne produkty, aby każdy klient mógł znaleźć idealną propozycję dla siebie. 

Chcemy poszerzać świadomość o aromaterapii, działaniu olejków eterycznych, oraz ich właściwościach i przepięknym zapachu, który utrwala w nas najprzyjemniejsze i najpiękniejsze chwile.

Olejki eteryczne ETERINIS to silnie skoncentrowane esencje z roślin, nie znajdziesz w nich sztucznych domieszek i zamienników, które poprawiają intensywność zapachu lub kopiują droższe olejki. Olejki eteryczne nie mają tylko pachnieć!


To coś więcej niż aromat

Każdy olejek używany w aromaterapii lub kosmetykach ma inne zastosowanie. Wylicza się, że na świecie jest 1700 roślin olejkodajnych z których tworzy się olejki eteryczne. Każdy jeden ma inne działanie, inaczej wpływa na nasz organizm. 

Odpowiedzialne są za to związki chemiczne danej rośliny. Dlatego dla dobrych efektów ważnym jest, aby był w 100 % czysty i nierozcieńczony. Eterinis pozyskuje olejki wyłącznie od zaufanych dostawców, szukamy plantacji tam, gdzie rośliny występują i rosną w naturalnym środowisku. Od Australii po Sycylię. 

Wszystkie olejki są zgodne ze standardami IFRA. Jakość naszych olejków potwierdzona jest badaniami GC/MS, dzięki temu mamy pewność, że nasze olejki są w 100 % naturalne. Z wielką przyjemnością oddajemy w wasze ręce małe buteleczki, w których znajduje się siła i dobro natury.


Opakowania jedyne w swoim rodzaju

To co nas wyróżnia to opakowania. Jesteśmy małą firmą, która od początku tworzy wszystko ręcznie. Zaczynając od etykiet kończąc na opakowaniach. Sami tworzymy, drukujemy i przycinamy. Naszą chlubą są ekologiczne opakowania z papieru CRUSH, który w swoim składzie zawiera pozostałości organicznych substancji z gospodarstw domowych. Część tego papieru to resztki winogron, orzechów, migdałów lub cytrusów. Papier Crush ma certyfikację FSC. Wygląd opakowania to nasz oryginalny pomysł. Estetyczne wysuwane pudełko, pięknie prezentuje się w każdym miejscu Twojego domu. A gdy już  będzie niepotrzebne, możesz je wykorzystać do przechowania drobnych rzeczy.


U nas nie znajdziesz plastiku

Chyba, że trzeba go wykorzystać ponownie. Eterinis dba o środowisko, pakujemy zgodnie z zasadami less i zero waste. Kartonowe pudełka pochodzą z recyklingu a wypełniaczem jest wełna drzewna, niegdyś jako odpad z tartaku teraz zyskała u nas drugie życie. Jeżeli zdarzy się jakaś folia bąbelkowa lub przylga na dokumenty, to tylko dlatego, że nie marnujemy i wykorzystujemy to co się da, powtórnie. Nasze opakowania i Ty możesz ponownie wykorzystać 😉 Dlatego nie stemplujemy ani nie oklejamy pudełek. 

Dbajmy o środowisko a ziemia odwdzięczy nam się jej naturalnym bogactwem. 


 Eterinis to nie tylko olejki eteryczne

Znajdziesz tutaj również akcesoria do aromaterapii. Zestawy do masażu, oleje bazowe, kominki zapachowe, mgiełki zapachowe. Wszystko co jest przydatne i wykorzystywane w Aromaterapii.

Olejki eteryczne to nasza pasja. Tworzymy mieszanki i przepisy z olejkami, którymi dzielimy się na blogu. Wyszukasz tam wpisy poświęcone DIY, zdrowiu i naturalnym kosmetykom.